LEGO DC Mighty Micros

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.4 MB
  • Version 1.6.1326
  • Dil Türkçe
  • Firma LEGO System
LEGO DC Mighty Micros mobil oyununda sonsuz aksiyon ve macerayı yaşayabilirsiniz.

Sinema filmleri ile yakından tanıdığımız Wonder Woman, Batman ve Superman gibi karakterleri LEGO DC Mighty Micros mobil oyununda lego şeklinde göreceksiniz. Çocukların hevesle seyrettikleri bu film karakteri artık onların daha da sevecekleri oyun hali ile karşılarında. Özel olarak hazırlanmış platformda karakterler ile engelleri aşarak ilerlemeye çalışacaksınız. 

Oyunu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilir ve bununla birlikte engellere aşarak başarı ile ilerleyeceksiniz. Batman sizi yakalamadan şehri geçmeye çalışacaksınız. 5-12 yaş grupları arasında çocukların oynarken eğlenecekleri bir oyun olması sebebiyle ebeveynlerin tercih edebilecekleri kaliteye sahiptir. 

Oyunda tek bir ortamda ilerlemek yerine bir çok ortamda yer alabilir ve farklı engelleri aşarak şehrin sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. Güç unsurlarının kilitlerini açarak daha başarılı bir yol katedebilirsiniz. Oyun karakteri Bizarro?nun enerjisini saptamak için mavi Kryptonite?i kullanın, ancak yeşil Kryptonite?e dikkat edin.

3 farklı dünyayı keşfetmek için farklı yeteneklere sahip karakterleri bir araya getirebilirsiniz. Çocuklarınızın vakit geçirirken oldukça eğlenecekleri bir ortam onları bekliyor. Sizde Android cihazınıza LEGO DC Mighty Micros mobil oyununu indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. 

LEGO DC Mighty Micros indir
DİĞER SÜRÜMLER